Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole nr 4 w Międzyrzecu Podl

Utworzony przez koma, 11 grudnia 2008 r. o 14:15
Ludzie znam tą dyrektorke z przedszkola nr. 4 i muszę powiedzieć że jeszcze tak fałszywej baby to nie spotkałam !!!!! mówi co innego a robi co innego!!! Ona nie nadaje się do zarządzania taką placówką!! Odkąd jest dyrektorką to w przedszkolu jest jeden wielki burdel na kółkach!!!!!! Za czasów Pani Sobotowej to było przedszkole! A terez szkoda gadać. Pozatym taka to dyrektorka za dyche że nawet na komputerze nie potrafi pisać!! Tylko wyręcza się pracownikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POTWIERDZAM TWOJE STWIERDZENIE , TO RZECZYWIŚCIE JEST PRAWDA CO DO PANI DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR4. CIEKAWE CZY KTOŚ TO KIEDYŚ ZAUWAŻY, MOŻE BURMISTRZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smyko napisał:
No a tera Pani Dyrektor Gwiazdowska-Lesiuk na wolne stanowisko pracy w przedszkolu przyjmuje swoją kuzynke!!!!!! Brawo!!!! Brawo!!!!! Pani Ulu!!!! To się nazywa pomoc rodzinna!!!!
Jakie zwolniło się stanowisko? Może ja spróbuję , jestem bez pracy . Pani dyrektor tak obiecuje wszystkim , to może i mi coś ciekawego odpowie..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No napewno obieca!!! Bo ona tylko to potrafi!!! Obiecuje a słowa nie dotrzymuje!!! Więcej jej nie ma w pracy niż jest ! Lata do tego swojego mężusia do Stanów i udaje wielką Panią dyrektor!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzzz napisał:
No napewno obieca!!! Bo ona tylko to potrafi!!! Obiecuje a słowa nie dotrzymuje!!! Więcej jej nie ma w pracy niż jest ! Lata do tego swojego mężusia do Stanów i udaje wielką Panią dyrektor!
Nie musi nigdzie latać. On jest w Polsce. a poza tym mieszka w Kanadzie a nie w Stanach. L..... jakoś to się dziwnie kojarzy. Ciekawe nazwisko. Czyzby pokrewieństwo z byłym b.................m?
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2009 r. o 14:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No teraz jest w Polsce! Ale jeszcze nie tak dawno do niego latała! i tak wkoło. Miała odejść na emeryture ale twardo trzyma się stołka! Nie ustępuje! No ale gdyby odeszła na emeryture to nie miała by już własnego kierowcy!!!! A tak mało tego,że w godzinach pracy wożą się we dwie po mieście to tak na marginesie w niedzielę do kościoła też razem jeżdżą! Ale to co robią po godzinach pracy mnie nie interesuje! Ludzie popatrzcie jak prosperuje przedszkole nr 2 i 3 . Aż miło popatrzeć jaka panuje tam atmosfera a tu???? Każdy na każdego wilkiem patrzy. Ale nikt się nie może sprzeciwić P. dyrektor, bo moze za to zostać srogo ukarany! Gdyż Pani dyr. ... To psiapiółeczka z P. .... A P. ...to psiapióleczka z burmistrzem Grzybem! I wszystko jasne!!!
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2009 r. o 18:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zzzz widzę że jestes bardzo zainteresowany(a) sprawami przedszkola, zgadzam się z Tobą w tym co piszesz, ale znam te układy i uważam, że nic się nie zmieni... na początku trzeba wymienić burmistrza, potem kozłową a reszta sama się załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
do zzzz widzę że jestes bardzo zainteresowany(a) sprawami przedszkola, zgadzam się z Tobą w tym co piszesz, ale znam te układy i uważam, że nic się nie zmieni... na początku trzeba wymienić burmistrza, potem kozłową a reszta sama się załatwi.
Wystarczy tego pierwszego wymienić reszta sama pójdzie z torbami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przydałoby się to towarzystwo zmienić!! Wszystko to jedna klika.normalnie tam jest samowolka!!!! A dyrektorka z przedszkola nr 4. to do rządzenia tą placówką kompletnie się nie nadaje!!!!1 Tak więc Pani dyrektor czas na emeryture!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie że P....Nie nadaje się na stanowiska dyrektora!Za wszystko muszą płacić rodzice, wyposażenie sal, zabawki,prezenty na Mikołaja itp.Dodatkowo oczywiście czesne wg mnie wcale nimałe bo 100zl.Na początku kazdego roku szkol.obszerna wyprawka:papiery toaletowe, mydła itp.Zastanawiam się na co przeznaczane są pieniądze z czesnego?!Ponadto daje sie zauwazyć zwykłemu rodzicowi napiętą atmosferę wśród pracowników przedszkola,p.dyrektor nie jest tam raczej lubiana i wcale się nie dziwię bo niezbyt przyjemna z niej osoba.Pierwszą decyzją po jej powrocie do pracy (nie było jej kilka miesięcy) była zmiana wychowawczyń w grupach a wiadomo jest że dzieci przyzwyczajają się do swoich Pań i bardzo przeżywają takie roszady.Przecież nawet w szkole przez 3lata maja jedną Panią!
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2009 r. o 18:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram, opłaty w przedszkolu są za wysokie, oprócz czesnego i wyżywienia co miesiąc składki.A przeciez nie kazdego stać na wydatek300zł miesięcznie .W domu dziecko też musi jeść, miec zabawki i ubrania. A P. dyrektor pełni tam tylko rolę dekoracyjną chyba bo nie słyszałam żeby jiedykolwiek pozyskała sponsorów czy coś w tym stylu.Wyobraźcie sobie że na podwieczorek dziecko dostaje 5 chrupków kukurydzianych cz maleńkie gronko kwaśnego fioletowego winogrona wychodowanego pewnie u jakieś znajomej bo zapewne nie kupionego w sklepie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też rodzic napisał:
popieram, opłaty w przedszkolu są za wysokie, oprócz czesnego i wyżywienia co miesiąc składki.A przeciez nie kazdego stać na wydatek300zł miesięcznie .W domu dziecko też musi jeść, miec zabawki i ubrania. A P. dyrektor pełni tam tylko rolę dekoracyjną chyba bo nie słyszałam żeby jiedykolwiek pozyskała sponsorów czy coś w tym stylu.Wyobraźcie sobie że na podwieczorek dziecko dostaje 5 chrupków kukurydzianych cz maleńkie gronko kwaśnego fioletowego winogrona wychodowanego pewnie u jakieś znajomej bo zapewne nie kupionego w sklepie
Cóż, głupota ludzka nie zna granic... Zakoduj sobie , jeśli potrafisz, że opłaty za przedszkole ustala BURMISTRZ i wszystkie wpłaty idą na konto Miejskiego Zespołu. Jest tak wielu chętnych do przedszkola,że nie wszyscy mogli zapisać w nim swoje dzieci. Choroba każe Ci wypisywać takie brednie jak ta o winogronach z ogródka znajomej? Proponuję ukończyć chociaż szkołę podstawową , poznać przepisy oświatowe i samorządowe i nauczyć się ortografii, bo '' wyhodować " piszemy właśnie tak . I na koniec, bo szkoda na Ciebie czasu , mała uwaga-żeby zostać dyrektorem w placówce oświatowej to trzeba wygrać konkurs, a tego bez poparcia nauczycieli i rodziców nie da się zrobić. Twoje szczekanie tu niczego nie zmieni , i odpisywać nie mam zamiaru , bo po co nakręcać chory umysł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skora szkoda ci czasu deb***u to po co odpisujesz? Burmistrz ustala opłaty typu czesne a nie składki dodatkowe jak np.zabawki.A co do błędów ortograficznych to zwykła literówka młocie!Co do braku miejsc to może zlikwidujmy jeszcze jedno przedszkole będzie jeszcze większa konkurencja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez rodzic napisał:
Skora szkoda ci czasu deb***u to po co odpisujesz? Burmistrz ustala opłaty typu czesne a nie składki dodatkowe jak np.zabawki.A co do błędów ortograficznych to zwykła literówka młocie!Co do braku miejsc to może zlikwidujmy jeszcze jedno przedszkole będzie jeszcze większa konkurencja!
Niestety, nie masz racji, literówka to nie jest... Tylko byk nad bykami... Literówka jak sama nazwa wskazuje, polega na zamianie kolejności liter lub na opuszczeniu jakieś, natomiast pisownia ' ch" lub "h" jest wyłącznie błędem ortograficznym pierwszego stopnia, a więc najgorszym.A inne opłaty na przedszkole ustalają rodzice. Nie wiesz, bo to nie o Twoje dziecko chodzi. Słownictwo jakie prezentujesz, na bank gwarantuje Ci szanse w następnym konkursie na dyrektora przedszkola...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko natomiast uczęszcza do tego przedszkola i niestety ale potwierdzam to co pisze "też rodzic".Możemy się nie zgadzać na formę wypowiedzi ale myślę że nie to jest tutaj najważniejsze.To właśnie nasza narodowa przywara że zwracamy uwagę na szczegóły nieistotne zresztą ( bo cóż w wypowiedzi zmienia błąd ortograficzny, sens pozostaje)a prawdziwe problemy rosną.Rokrocznie składamy się na zabawki, ozdoby choinkowe w tym roku doszły paczki mikołajkowe.A przecież oprócz czesnego płacimy tez komitet rodzicielski -60 zł.Proszę spojrzeć na operatywność p. dyrektor przedszkola nr 2, która pozyskała sponsorów na wyposażenie sal.A wracając do p. dyrektor to wykorzystuje ona niestety sytuację że jest mało miejsc w przedszkolach i nie robi nic konstruktywnego bo i tak będzie miała nabór.Szczególnie bulwersująca jest sytuacja opisana wcześniej a dotyczaca zmiany wychowawczyń w grupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do tej osoby od błędów-celowo pomijałam przecinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie że o moje dziecko chodzi, szklana kula cię zawiodła.Na dyrektora się nie wybieram bo robie błędy ortograficzne a poza tym nie zabiorę ci posady.Zamiast czepiać sie pierdół napisz coś treściwego, argumentuj za lub przeciw bo słownik już sobie w kompie włączyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez rodzic napisał:
A właśnie że o moje dziecko chodzi, szklana kula cię zawiodła.Na dyrektora się nie wybieram bo robie błędy ortograficzne a poza tym nie zabiorę ci posady.Zamiast czepiać sie pierdół napisz coś treściwego, argumentuj za lub przeciw bo słownik już sobie w kompie włączyłem.
Nie rozśmieszaj mnie , te posty to wszystkie Twoje . Słownik powiadasz? Bardzo ciekawe ,to wybrakowany produkt masz, bo nadal robisz błędy. I nic mnie nie łączy z przedszkolem, więc wal śmiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku po pierwsze nie mam zamiaru do ciebie walić bo ten watek nie jest o tobie a może...?Poza tym czytaj ze zrozumieniem bo chyba na znajomości ortografii kończy się twoja wiedza- to co można wykuć i zero inwencji tak jak w twoich postach zresztą a na dodatek myślisz ze tylko ty możesz mieć rację i wszyscy maja myśleć tak jak ty.No pewnie że ja tu wszystko napisałem od początku do końca - niech ci będzie.Nie mam zamiaru udowadniać że nie jestem wielbłądem bo ty i tak wiesz swoje no nie ?Aha i to moja ostatnia odpowiedź bezpośrednio do ciebie bo nie o to w tym wątku chodziło. Ulżyj sobie teraz ile wlezie, sprawdź poprawność ortograficzną i gramatyczną - wykaż się. A ja swojego zdania nt. p. dyrektor i tak nie zmienie- powinna dawno odejść na emeryturę , zwolnić miejsce bardziej kompetentnym osobom i nie straszyć dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez rodzic napisał:
Człowieku po pierwsze nie mam zamiaru do ciebie walić bo ten watek nie jest o tobie a może...?Poza tym czytaj ze zrozumieniem bo chyba na znajomości ortografii kończy się twoja wiedza- to co można wykuć i zero inwencji tak jak w twoich postach zresztą a na dodatek myślisz ze tylko ty możesz mieć rację i wszyscy maja myśleć tak jak ty.No pewnie że ja tu wszystko napisałem od początku do końca - niech ci będzie.Nie mam zamiaru udowadniać że nie jestem wielbłądem bo ty i tak wiesz swoje no nie ?Aha i to moja ostatnia odpowiedź bezpośrednio do ciebie bo nie o to w tym wątku chodziło. Ulżyj sobie teraz ile wlezie, sprawdź poprawność ortograficzną i gramatyczną - wykaż się. A ja swojego zdania nt. p. dyrektor i tak nie zmienie- powinna dawno odejść na emeryturę , zwolnić miejsce bardziej kompetentnym osobom i nie straszyć dzieci.
Dawno ? To chyba nie znasz ustawy emerytalnej. W Polsce póki co , przechodzi się na emeryturę w wieku 60 lat - kobiety, 65 lat - mężczyźni, a Twoja Pani Dyrektor nie ma jeszcze tych ustawowych lat. Więc jak dawno ? To jest pytanie merytoryczne , tak jak chciałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...